O bezpieczeństwie
Włamania do mieszkań to przestępstwo na skalę masową. Na terenie Polski statystyki odnotowują ponad 28.000 włamań rocznie. Pewni swego złodzieje zmierzają ku najsłabiej zabezpieczonym miejscom w domach. W kilka chwil okna lub drzwi balkonowe stoją im otworem. W ponad 70% włamań przez okno skrzydło zostaje wyważone z ościeżnicy. Nie dochodzi nawet do wybicia szyby. Jednocześnie statystyki wskazują na możliwość skutecznej ochrony przed intruzami.
Więcej…

Drzwi zewnętrzne

DRZWI TO WIZYTÓWKA NASZEGO DOMU
To od drzwi zewnętrznych zależy pierwsze wrażenie gości odwiedzających nasz dom. Od początku naszej działalności zajmujemy się produkcją i montażem drzwi drewnianych. Poprzez wprowadzenie najnowszych rozwiązań i ciekawego wzornictwa staramy się sprostać wymaganiom i oczekiwaniom klientów.
 
 
Oferowane przez nas drzwi drewniane wykonujemy na indywidualne zamówienia, z uwzględnieniem potrzeb i gustów klientów. Staramy się, aby każdy nasz wyrób był unikalnym elementem architektonicznym podkreślającym styl budynku oraz wnętrza. Wzór drzwi może być wybrany z bogatej kolekcji wzorów standardowych lub opracowany indywidualnie na bazie materiałów dostarczonych przez klienta (projekt, zdjęcie itp.)

W ramach naszej oferty wykonujemy odwzorowania drzwi zabytkowych w pałacach, dworkach, kamienicach i innych obiektach.