O bezpieczeństwie
Włamania do mieszkań to przestępstwo na skalę masową. Na terenie Polski statystyki odnotowują ponad 28.000 włamań rocznie. Pewni swego złodzieje zmierzają ku najsłabiej zabezpieczonym miejscom w domach. W kilka chwil okna lub drzwi balkonowe stoją im otworem. W ponad 70% włamań przez okno skrzydło zostaje wyważone z ościeżnicy. Nie dochodzi nawet do wybicia szyby. Jednocześnie statystyki wskazują na możliwość skutecznej ochrony przed intruzami.
Więcej…

Ogrody zimowe

OGRODY ZIMOWE
zwane też oranżeriami znane są w Europie od wieków. Kiedyś stawiane były jako ozdoby rezydencji możnych, dzisiaj z uwagi na ich coraz większą dostępność i atrakcyjność widuje się je nawet przy niewielkich domach jednorodzinnych.

Ogród zimowy łączy wnętrze domu z otaczającą przyrodą i jest sposobem na zatrzymanie letnich dni w szare zimowe wieczory. To miejsce gdzie niezależnie od pogody można cieszyć się wypoczynkiem wśród zieleni, a rośliny w nim hodowane produkując tlen i tworząc korzystny mikroklimat znakomicie poprawiają samopoczucie.

Współczesny ogród zimowy możemy wykorzystywać nie tylko jako klasyczną oranżerie, ale także jako dodatkową powierzchnię domu gdzie możemy urządzić salon, gabinet lub „jadalnię pod gwiazdami".
Korzystając z doświadczenia pracowników oraz najnowszych rozwiązań już od kilku lat wspólnie z klientami projektujemy i tworzymy ogrody zimowe przynoszące radość i zadowolenie ich użytkownikom.