O bezpieczeństwie
Włamania do mieszkań to przestępstwo na skalę masową. Na terenie Polski statystyki odnotowują ponad 28.000 włamań rocznie. Pewni swego złodzieje zmierzają ku najsłabiej zabezpieczonym miejscom w domach. W kilka chwil okna lub drzwi balkonowe stoją im otworem. W ponad 70% włamań przez okno skrzydło zostaje wyważone z ościeżnicy. Nie dochodzi nawet do wybicia szyby. Jednocześnie statystyki wskazują na możliwość skutecznej ochrony przed intruzami.
Więcej…

Samozamykacze

W zależności od konfiguracji skrzydeł proponujemy samozamykacze o płynnie lub skokowo regulowanej sile zamykania, z ramieniem lub szyną, do drzwi jedno i dwuskrzydłowych. Dodatkowo samozamykacze posiadają regulację prędkości zamykania, dobicia, oraz funkcję anty-wiatrową zabezpieczającą drzwi przed wyłamaniem. Ze względu na szeroki kąt otwarcia (do 180 st.) samozamykacze GEZE montowane w naszych drzwiach mogą być wykorzystywane na drzwiach pożarowych/ewakuacyjnych stale otwartych.

Z całej gamy produktw GEZE proponujemy zastosowanie jednego z najmocniejszych górnych samozamykaczy TS 4000 (na rysunku powyżej), który to montujemy najczęściej w naszych wyrobach. Cechuje się niezawodnością i eleganckim wyglądem. Wszystkie produkty GEZE dostępne na specjalne zamówienie w kolorach RAL lub w standardowych kolorach:

       
 Ciemno brązowy  Srebrny  Stal nierdzewna  Biały RAL 9016