O bezpieczeństwie
Włamania do mieszkań to przestępstwo na skalę masową. Na terenie Polski statystyki odnotowują ponad 28.000 włamań rocznie. Pewni swego złodzieje zmierzają ku najsłabiej zabezpieczonym miejscom w domach. W kilka chwil okna lub drzwi balkonowe stoją im otworem. W ponad 70% włamań przez okno skrzydło zostaje wyważone z ościeżnicy. Nie dochodzi nawet do wybicia szyby. Jednocześnie statystyki wskazują na możliwość skutecznej ochrony przed intruzami.
Więcej…

Galeria Realizacji

Sporządziliśmy dla Państwa galerię realizacji, która pozwala zaprezentować efekty naszych prac. Fotografie ukazują rzeczywisty wygląd drzwi dostępnych w naszej ofercie, w zestawieniu z różnego typu obiektami. Przedstawiają w sposób realistyczny rezultat wykorzystania poszczególnych modeli w obiektach konferencyjnych, mieszkalnych, noclegowych, instytucjonalnych, itp. Oprócz jednoskrzydłowych drzwi, zaprezentowane zostały na fotografiach także monumentalne, bardzo efektowne bramy drewniane – idealne do kamienic, hoteli.

Ukazane przez nas zdjęcia prezentują wysoką jakość naszych usług, a także pozwalają zainteresowanym osobom zainspirować się gotowymi realizacjami. Przedstawiliśmy na fotografiach efekty, jakie można osiągnąć przy zastosowaniu modeli ze skrzydłem pełnym, a także z przeszkleniami.

AB Projekt Tychy
Hotel Zameczek w Polanicy
Giszowiec
Hotel Willa Alexandra w Polani...
Pałac pod Blachą - Warszawa
Szpital w Katowicach
Brama w Tarnowie
Drzwi w Tarnowie
Brama w Katowicach
Brama w Katowicach 2
 
 
Powered by Phoca Gallery