O bezpieczeństwie
Włamania do mieszkań to przestępstwo na skalę masową. Na terenie Polski statystyki odnotowują ponad 28.000 włamań rocznie. Pewni swego złodzieje zmierzają ku najsłabiej zabezpieczonym miejscom w domach. W kilka chwil okna lub drzwi balkonowe stoją im otworem. W ponad 70% włamań przez okno skrzydło zostaje wyważone z ościeżnicy. Nie dochodzi nawet do wybicia szyby. Jednocześnie statystyki wskazują na możliwość skutecznej ochrony przed intruzami.
Więcej…

Drzwi zewnętrzne

To właśnie drzwi zewnętrzne jako pierwsze witają naszych Gości i odpowiadają za tak ważne, pierwsze wrażenie. Produkcja oraz montaż tych wyrobów sięga początków działalności naszego przedsiębiorstwa. Od tego czasu działając jako producent nieustannie wykorzystujemy innowacyjne i udoskonalamy istniejące rozwiązania, aby zaoferować naszym Klientom drzwi wejściowe zgodne z ich oczekiwaniami oraz rosnącymi wymaganiami.


W naszej ofercie znajdują się projekty wykonywane na podstawie indywidualnych zleceń, dzięki czemu idealnie wpisują się w gusta oraz różnorodne potrzeby naszych odbiorców. Oferujemy między innymi wyroby z przeszkleniami oraz bez, modele z dekoracyjnymi przetłoczeniami oraz inne wzory unikalne, wpisujące się w styl architektoniczny danego budynku i projekt jego wnętrza.

W ofercie znajdują się również niepowtarzalne drewniane drzwi harmonijkowe. Aby sprostać oczekiwaniom szerokiego grona Klientów umożliwiamy wybór jednego z licznych standardowych wzorów, ale tworzymy także propozycje unikalne w oparciu o zdjęcie, projekt lub inne materiały przygotowane przez Klienta. Naszą specjalnością są realizacje stolarki w rekonstrukcjach zabytkowych, kamienicach, dworkach, pałacach. Producent TiS Kobiór zaprasza!

W ramach naszej oferty wykonujemy odwzorowania drzwi zabytkowych w pałacach, dworkach, kamienicach i innych obiektach.