O bezpieczeństwie
Włamania do mieszkań to przestępstwo na skalę masową. Na terenie Polski statystyki odnotowują ponad 28.000 włamań rocznie. Pewni swego złodzieje zmierzają ku najsłabiej zabezpieczonym miejscom w domach. W kilka chwil okna lub drzwi balkonowe stoją im otworem. W ponad 70% włamań przez okno skrzydło zostaje wyważone z ościeżnicy. Nie dochodzi nawet do wybicia szyby. Jednocześnie statystyki wskazują na możliwość skutecznej ochrony przed intruzami.
Więcej…

Galeria Realizacji

Przygotowaliśmy dla Państwa galerię, w której prezentujemy realizacje naszych ogrodów zimowych. W ciągu wielu lat pracy udało nam się z sukcesem wykonać wiele interesujących, unikalnych konstrukcji. Przedstawione na fotografiach przykładowe realizacje pozwalają zainteresowanym osobom przybliżyć rzeczywisty rezultat naszych prac. Zdjęcia mogą okazać się także dla wielu z Państwa inspiracją w zakresie wyboru odpowiedniej formy konstrukcji.

Dobierając fotografie do naszej galerii pragnęliśmy przedstawić rozmaite możliwości adaptacji dodatkowej przestrzeni użytkowej. Na zdjęciach udało nam się zaprezentować zimowy ogród jako miejsce wypoczynku, spotkań towarzyskich, spożywania posiłków, relaksacji w zielonym otoczeniu. Ponadto zaobserwować można wyraźnie, że jest to konstrukcja świetnie komponująca się zarówno z klasycznymi budynkami, jak też obiektami w nowoczesnym stylu.

Warszawa
Chełm Śląski
Bielsko Biała
Katowice
Ustroń
Bełchatów
Polanica
Szaflary
 
 
Powered by Phoca Gallery