O bezpieczeństwie
Włamania do mieszkań to przestępstwo na skalę masową. Na terenie Polski statystyki odnotowują ponad 28.000 włamań rocznie. Pewni swego złodzieje zmierzają ku najsłabiej zabezpieczonym miejscom w domach. W kilka chwil okna lub drzwi balkonowe stoją im otworem. W ponad 70% włamań przez okno skrzydło zostaje wyważone z ościeżnicy. Nie dochodzi nawet do wybicia szyby. Jednocześnie statystyki wskazują na możliwość skutecznej ochrony przed intruzami.
Więcej…

Galeria Realizacji

Stworzyliśmy z myślą o naszych Klientach galerię realizacji, prezentującą wszystkie dostępne w naszej ofercie okna. Na fotografiach uwieczniliśmy efekty naszych prac z wykorzystaniem modeli prostokątnych, balkonowych, łukowych i okrągłych, a także zabytkowych. Przedstawiamy rezultaty naszych działań na zlecenie klientów indywidualnych, instytucji, przedsiębiorstw. Staraliśmy się dobrać zróżnicowane i odmienne inwestycje, pokazując wiele możliwości wykonania.

Prezentowane w galerii realizacje pozwalają nam ukazać, w jaki sposób można za pomocą odpowiednio dobranych okien wpłynąć na wygląd elewacji. Odpowiednia stolarka może efektownie podkreślić nowoczesny bądź historyczny charakter obiektu. Zaprezentowane zdjęcia mogą także pomóc Państwu podjąć decyzję w zakresie doboru optymalnego modelu okien, a także ocenić rzeczywisty rezultat naszych prac.

Dom w Mikołowie
Dom w Tychach
AB - Projekt Tychy
Hotel Zameczek w Polanicy
Dom w Kostuchnie
Urząd Miasta Ustroń
Kino Czechowice
Giszowiec
Dom w Tychach 2
Kamienica w Katowicach Koszutk...
Dworzec PKP Bielsko Biała
Hotel Villa Alexandra w Polani...
Dworzec PKP w Tarnowskich Góra...
Kamienica w Świętochłowicach
Urząd Skarbowy Pszczyna
Dom w Krakowie
Dom w Wieliczce
Dom w Żywcu
Kamienica w Katowicach
Domki w Zakopanym
Domki w Lanckoronie
Dom w Opolu
 
 
Powered by Phoca Gallery