O bezpieczeństwie
Włamania do mieszkań to przestępstwo na skalę masową. Na terenie Polski statystyki odnotowują ponad 28.000 włamań rocznie. Pewni swego złodzieje zmierzają ku najsłabiej zabezpieczonym miejscom w domach. W kilka chwil okna lub drzwi balkonowe stoją im otworem. W ponad 70% włamań przez okno skrzydło zostaje wyważone z ościeżnicy. Nie dochodzi nawet do wybicia szyby. Jednocześnie statystyki wskazują na możliwość skutecznej ochrony przed intruzami.
Więcej…

Okna łukowe

Forma łuku rozpowszechniona w architekturze od stuleci nadal cieszy się wśród projektantów powodzeniem i często jest wykorzystywana w projektach i aranżacjach. Wielu nowopowstałym obiektom nadaje się tradycyjny charakter przez zastosowanie okien łukowych.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów oferujemy szeroką gamę okien łukowych. Zastosowanie drewna umożliwia wykonanie okien w dowolnych kształtach, np.

» okna łukowe drewniane (tradycyjne)
» okna gotyckie drewniane
» okna okrągłe drewniane
» okna eliptyczne drewniane
» okna typu „Wole Oko" drewniane

Żaden kształt nie jest dla nas przeszkodą! Wszystkie okna wykonujemy z precyzją i starannością, aby po latach zamykały się tak jak w dniu zakupu.