O bezpieczeństwie
Włamania do mieszkań to przestępstwo na skalę masową. Na terenie Polski statystyki odnotowują ponad 28.000 włamań rocznie. Pewni swego złodzieje zmierzają ku najsłabiej zabezpieczonym miejscom w domach. W kilka chwil okna lub drzwi balkonowe stoją im otworem. W ponad 70% włamań przez okno skrzydło zostaje wyważone z ościeżnicy. Nie dochodzi nawet do wybicia szyby. Jednocześnie statystyki wskazują na możliwość skutecznej ochrony przed intruzami.
Więcej…

Rolety natynkowe

 
 
Dom to miejsce, gdzie każdy z nas pragnie czuć się swobodnie oraz bezpiecznie. To właśnie tu zasypiamy, wychowujemy dzieci i cieszymy się błogim wypoczynkiem. Nasza oferta skierowana jest do osób, które pragną wzmocnić poczucie bezpieczeństwa we własnym domu, ochronić oazę spokoju przed zagrożeniem z zewnątrz. Proponujemy Państwu niezawodne rolety antywłamaniowe zewnętrzne.

Co Państwo zyskują?

Bezpieczeństwo
Produkt został wyposażony w wysokiej klasy zabezpieczenia antywłamaniowe oraz solidny pancerz, co zapewnia dostateczną ochronę przed włamaniem oraz aktami wandalizmu.

Intymność
Wykorzystane do produkcji materiały pozwalają na zachowanie całkowitej prywatności we wnętrzach. Dają poczucie intymności i pełną dyskrecję chroniąc przed niepożądanym wzrokiem.

Równowagę termiczną
Pancerz rolet antywłamaniowych wypełniony jest pianką termoizolacyjną, która w połączeniu z poduszką powietrzną (jaka tworzy się po opuszczeniu rolety) ochrania wnętrze przed przegrzaniem oraz wychłodzeniem.

Trwałość
Wszystkie produkty składają się z elementów objętych gwarancją nawet do 60 miesięcy. Wykonane zostały z materiałów wysokiej jakości dzięki czemu są odporne na uszkodzenia mechaniczne oraz szkodliwe działanie czynników atmosferycznych.

Precyzję
Produkty zostały wykonane z dbałością o szczegóły, dzięki temu są odpowiednio dobrane i dopasowane do najbardziej wyszukanych potrzeb. Tak idealne dopasowanie jest możliwe dzięki ofercie produkowania rolet na życzenie klienta.

Wygodę
Rolety zostały wyposażone w szereg udogodnień usprawniających i ułatwiających obsługę, w tym między innymi w: napędy ręczne i elektryczne, zdalne sterowanie z programowaniem czasowym, automatykę zmierzchową oraz wiatrową i słoneczną.

Estetykę
Proponujemy szeroki wybór kolorów. Oferujemy produkty lakierowane proszkowo wg kolorystyki RAL oraz ozdobione okleiną drewnopodobną. Dopasujemy wygląd do indywidualnych wymagań.
 


Budowa:

Pancerz
zbudowany z lameli (profili aluminiowych) formowanych rolkowo, które wypełnione zostały pianką poliuretanową. W systemie antywłamaniowym „Safe" używamy pianki o wysokiej twardości. Lamele mają grubość 9 mm i wysokość 37 - 55mm. Zyskują powłokę ochronną z lakieru poliestrowego, co czyni je odpornymi na ścieranie i działanie czynników atmosferycznych.


Kaseta rolety zwija się do niej pancerz. Stosowane są różne rodzaje kaset, pod względem wielkości i kształtu, co zależy od wysokości. Wszystkie kasety dostępne są w różnorodnych kolorach oraz bogatej gamie oklein drewnopodobnych.

Prowadnice pionowe wykonane z aluminium lub PCV (w zależności od wybranego systemu). Umożliwiają prawidłową pracę pancerza. Wyposażone są w stosowne uszczelki gumowe bądź szczotkowe oraz ślizgi z tworzywa sztucznego. Pozwala to na bardzo cichą pracę mechanizmu. System antywłamaniowy „Safe" posiada prowadnice wzmocnione blokadą pancerza przed wyrwaniem.

Wał nawojowy – wyposażony z jednej strony w łożysko, z drugiej strony - w napęd ręczny lub elektryczny.

Napęd – w wersji tradycyjnej (ręcznej) z wykorzystaniem zwijaczy sznurowych, pasowych korbowych sprężynowych lub w wersji elektrycznej (renomowanej firmy SOMFY), sterowany wyłącznikami klawiszowymi, pilotem, posiadający programator czasowy, automatykę zmierzchową, wiatrową i słoneczną.