O bezpieczeństwie
Włamania do mieszkań to przestępstwo na skalę masową. Na terenie Polski statystyki odnotowują ponad 28.000 włamań rocznie. Pewni swego złodzieje zmierzają ku najsłabiej zabezpieczonym miejscom w domach. W kilka chwil okna lub drzwi balkonowe stoją im otworem. W ponad 70% włamań przez okno skrzydło zostaje wyważone z ościeżnicy. Nie dochodzi nawet do wybicia szyby. Jednocześnie statystyki wskazują na możliwość skutecznej ochrony przed intruzami.
Więcej…

Systemy rolet zewnętrznych

Skutecznie chronią przed nasłonecznieniem. Stanowią dodatkową warstwę ochronną przed utratą ciepła. Zapewniają zabezpieczenie przed wandalizmem i utrudniają dokonanie włamania. Zewnętrzne rolety okienne idealnie nadają się do domków jedno- i wielorodzinnych. Mogą być też wykorzystywane w osiedlowych sklepach spożywczych, a także na niskich piętrach bloków i w obiektach usługowo-handlowych na parterach wieżowców i biurowców.

Dobrze mieć wybór

Jako producent rolet oferujemy rozwiązania, które uwzględniają indywidualne potrzeby oraz możliwości montażowe. Proponujemy sprawdzone systemy rolet, które można mocować w nowo budowanych obiektach lub wprowadzić do starszej zabudowy przy jej modernizacji lub remoncie.

Oferujemy modele:

  • natynkowe – mogą być instalowane w nowych i starych obiektach. Montaż następuje na elewacji, dzięki czemu nie jest konieczna całkowita wymiana okien. Ponadto zarówno prowadnice, jaki i kaseta dostępne są w bogatej palecie kolorystycznej.
  • podtynkowe – ich montaż jest możliwy wyłączne w trakcie budowy obiektu, podczas modernizacji bądź w trakcie wymiany okien. Wymagają bowiem zastosowania odpowiednich wnęk (na kasety), a zamocowanie powinno nastąpić przed położeniem tynków.
  • nadstawne – specyficzna konstrukcja systemu (zintegrowana z oknem) umożliwia wprowadzenie go wyłącznie w trakcie budowy domu lub całkowitej wymiany okien. Atutem jest perfekcyjne ukrycie kasety i prowadnic, dzięki czemu są niewidoczne na elewacji.
  • rolokasety – dedykowane są wyłącznie do montażu podczas budowy i ich wykorzystanie należy przewidzieć w projekcie. Mocowanie takiego modelu następuje w 3 etapach. Osoby, które decydują się na takie rozwiązanie mogą liczyć na całkowite osłonięcie kasety oraz prowadnic, a także na wysokie właściwości izolacyjne.

Gwarantowana pomoc

Jako producent możemy zaproponować montaż i serwis systemów rolet. Wykonujemy powierzone nam prace bardzo dokładnie, dbając o płynność pracy wszystkich mechanizmów. Ponadto gwarantujemy obsługę serwisową w razie uszkodzenia lub awarii konstrukcji. Przyjmujemy zlecenia na terenie województwa śląskiego, ale nie odmawiamy klientom z innych regionów kraju.