O bezpieczeństwie
Włamania do mieszkań to przestępstwo na skalę masową. Na terenie Polski statystyki odnotowują ponad 28.000 włamań rocznie. Pewni swego złodzieje zmierzają ku najsłabiej zabezpieczonym miejscom w domach. W kilka chwil okna lub drzwi balkonowe stoją im otworem. W ponad 70% włamań przez okno skrzydło zostaje wyważone z ościeżnicy. Nie dochodzi nawet do wybicia szyby. Jednocześnie statystyki wskazują na możliwość skutecznej ochrony przed intruzami.
Więcej…

Serwis pogwarancyjny

Zapewniamy pogwarancyjny serwis okien drewnianych i aluminiowych. Przeprowadzamy pracę na modelach drewnianych każdego typu, zapewniając ich płynną pracę oraz estetyczny wygląd. Podejmujemy się naprawy, regulacji i dopasowania całych konstrukcji. Ponadto wprowadzamy do już istniejących produktów nowe, funkcjonalne rozwiązania, jak system uchylności kilkustopniowe czy instalacja okapników przyszybowych. Każda wykonana przez nas konserwacja okien drewnianych, w szczególności smarowanie i wymiana okuć, zapewnia dłuższy okres użytkowania całości i efektowny wygląd.

Wprowadzamy rozwiązania, które usprawniają działanie poszczególnych modeli oraz umieszczamy dodatkowe zabezpieczenia przed oddziaływaniem szkodliwych czynników atmosferycznych.

Staramy się również rozbudowywać nasz asortyment usług. Proponujemy wobec tego serwis bram, drzwi zewnętrznych i rolet zewnętrznych. Jako producent mamy wiedzę na temat ich budowy oraz oryginalne materiały i części zamienne do naprawy uszkodzonych elementów. Dzięki temu usługi serwisowe przebiegają sprawnie, szybko i zakończone są powodzeniem.

Wykonujemy nasze usługi w zakresie przede wszystkim naprawy i serwisu okien, ale podejmujemy się zleceń również w przypadku innych naszych wyrobów. Działamy na terenie całego województwa śląskiego, ze szczególnym uwzględnieniem głównym centrów miejskich, takich jak Katowice, Chorzów, Sosnowiec, Tychy, Czechowice-Dziedzice, Bielsko-Biała, Żywiec. Wykorzystujemy do naszych prac wyroby znanych i cenionych producentów oraz wyroby autorskie własnej produkcji.

 

Więcej informacji na stronie serwisu pogwarancyjnego naszych okien i drzwi.
Zapraszamy !www.serwis-okien.com